Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL

Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL picture

Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL Kimdir?

  • Ad Soyad: Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL
  • Cinsiyet:
  • Doğum Günü:
  • Telefon Numarası: ***- **78540
  • E-Posta Adresi:
  • Okulu:
  • Mesleği: Diyetisyen
  • Adresi: - Wolfratshausen - Bayern
  • Ülkesi: BURSA

Ne kadar zekisin? Öğrenmek ister misin?

Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL Hakkındaki Bilgiler

Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL instagram hesabı. ''Zayıflayan hayalleriniz değil,BEDENİNİZ olsun...''

Başarılı bir lise hayatından sonra 1 yıl ingilizce hazırlık olmak üzere 5 yıllık üniversite eğitimini Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlamıştır. Eğitimi süresince Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanelerinde ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde; süt çocuğu, adölesan, yenidoğan ve prematüre servisleri, endokrinoloji, onkoloji, hematoloji, kardiyoloji, enfeksiyon, göğüs hastalıkları, göğüs hastalıkları yoğun bakım, fizik tedavi, kemik iliği transplantasyonu, algoloji, k.b.b, genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, nöroloji, nefroloji, dializ, gastroenteroloji, romatoloji, deri ve zührevi hastalıklar, plastik cerrahi, ruh sağlığı, ortopedi, çocuk cerrahi, çocuk beyin ve sinir cerrahisi, çocuk enfeksiyon, çocuk hematoloji-onkoloji, çocuk yoğun bakım ve özel servislerde, H.Güldüoğlu Aile Sağlığı Merkezinde ve kurumlarda 'stajyer diyetisyen' olarak çalışmıştır. Şu an Beyin Gücü ve Genç Gelişim dergilerinde, çeşitli gazetelerde, gurmeyemektarifleri.com, guzellikhaber.com, haberkibris.com, ada-gazetesi.com, mercekhabergazetesi.com, istanbul.com, gokturkvizyon.com ve objektif16.com internet sitelerinde beslenme konulu yazıları yayınlanmaktadır.

Uzmanlık Alanları

Obezite ve Zayıflıkta Kilo Yönetimi, Adölesan Beslenmesi, Çocukluk Çağında Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Ameliyat Öncesi ve Sonrası Tıbbi Beslenme, Gebelik Öncesi ve Sonrasında Beslenme, Gebelik Döneminde Beslenme, Hastalıklarda Tıbbi Beslenme, Kurum BeslenmesiDiyetisyen Umur Doğay ÖNAL Sosyal Medya İstatistikleri0 Arkadaş

18 Takipiçi

325 Trendlik

68826 Popülerlik


Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL Hakkındaki Yorumlar

Bu profilde Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL hakkında ayrıntılı bilgileri inceleyebilirsiniz. Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL online sayfasında doğum tarihi, ikamet yeri, telefon numarası, adres ve sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgileri bulabilirsiniz. Bu sayfa Diyetisyen Umur Doğay ÖNAL ile ilgili herkese açık online bilgiler ile hazırlanmıştır.