Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie

Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie  picture

Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie Kimdir?

  • Ad Soyad: Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie
  • Cinsiyet:
  • Doğum Günü:
  • Telefon Numarası: ***- **
  • E-Posta Adresi: [email protected]
  • Okulu:
  • Mesleği:
  • Adresi: - -
  • Ülkesi:

Ne kadar zekisin? Öğrenmek ister misin?

Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie Hakkındaki Bilgiler

Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie instagram hesabı.

Wieś nowoczesna i wieś marzeń. Nowe trendy i technologie w rolnictwie, a także pasje mieszkańców terenów wiejskich. Świat z perspektywy pól. Ciekawe pomysły na biznes na wsi, nietuzinkowe hobby, które mogą stać się źródłem dochodu, a także sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Inspirujemy, doradzamy i aktywizujemy. Rozkwitnij z nami! Tworzymy najlepszy telewizyjny program rolny w Polsce!
Bądź z nami. Tak jak my pokochaj rolnictwo. Tak jak my podchodź do niego z pasją. Z "Agropasją"...
Czy może być coś piękniejszego niż robić to co się kocha? Czerpać radość z każdej aktywności i jeszcze z tego żyć? Pokażemy ludzi, którym się to udało. Tych, dla których pasja - agropasja - stała się sensem życia.
Czasami pokażemy liderów na rynku rolno-spożywczym, przeniesiemy Was w świat magicznego piękna wsi, a innym razem przypomnimy zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów.
Nie będziemy politykować i bać się cenzury. Tworzymy program dla Was i o Was.

Autorski program telewizyjny "dziennikarki rolnej" - red. Marii Sikorskiej. Wieś nowoczesna i wieś marzeń. Nowe trendy i technologie w rolnictwie, a także pasje mieszkańców terenów wiejskich. Świat z perspektywy pól. Ciekawe pomysły na biznes na wsi, nietuzinkowe hobby, które mogą stać się źródłem dochodu, a także sposoby na sukces na rynku rolno-spożywczym. Inspirujemy, doradzamy. Rozkwitnij z pasją! Z "Agropasją".Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie Sosyal Medya İstatistikleri383 Arkadaş

140 Takipiçi

412 Trendlik

132220 Popülerlik


Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie Hakkındaki Yorumlar

Bu profilde Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie hakkında ayrıntılı bilgileri inceleyebilirsiniz. Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie online sayfasında doğum tarihi, ikamet yeri, telefon numarası, adres ve sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgileri bulabilirsiniz. Bu sayfa Agropasja - program telewizyjny Marii Sikorskiej na antenie ile ilgili herkese açık online bilgiler ile hazırlanmıştır.